Tydzień dbania o relacje

DZIEŃ 1 i 2 – kącik relaksacji. Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo to projekt do którego przystąpiliśmy w zeszłym roku. W ramach przyjętych działań w tym tygodniu organizujemy różne działania, które pomóc mają nam zacieśniać więzy i pielęgnować relacje między uczniami, ale również pomiędzy uczniami, a nauczycielami. W pierwszych dwóch dniach na przerwach uczniowie spędzali czas relaksując się w Kąciku Relaksacji. Był dywan, poduchy, miękkie siedziska i muzyka. No i oczywiście fajna atmosfera.

DZIEŃ 3 – Tablica Złotych Myśli. Na każdym z korytarzy stanęła tablica. Na niej uczniowie, ale także nauczyciele i pracownicy mogli napisać coś dla innych. Myśl, dobre słowo itp. Jak widać wiele osób skorzystało z tej okazji. Jeżeli ktoś miałby ochotę podzielić się z nami swoją myślą proszę to zrobić w komentarzu. Dziękujemy. Dobrych słów nigdy za wiele.

DZIEŃ 4 – Herbatka u dyrektora. Na herbatkę zaprosił wszystkich dyrektor szkoły. Herbatka pyszna, owocowa, trochę słodka i gorąca. Dodatkowo za dobre słowo każdy otrzymywał bonus – Popcorn. Było pysznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *